Forsalgs kampagne Hellerup

Tilbage til nyhedsoversigt
 •  

  Så er vores forsalgs kampagne skudt i gang og du kan købe reformer træning til den mest vanvittige priser.

  Alle klippekort kan kun bruges i Hellerup og udløber efter 3 måneder fra åbning. 

   

  KØB I GOD TID OG FØR VI ÅBNER - INDEN 10. AUGUST 2018 OG KUN 50 STK.

  20 KLIP KR. 1.299,- 

  I perioden frem til 10. August 2018 kan du købe vores absolut billigste tilbud. Vi har på dette tidspunkt ikke annonceret vores holdplan, men den kommer til at ligne vores øvrige studios, men med lidt flere klasser i dagtimerne. 

  VI SÆLGER KUN 50 STK. TIL DENNE PRIS !

  Sådan gør du :

  1. Opret en profil VED AT KLIKKE HER eller endnu bedre downloade vores APP Reeform Pilates Studios - Husk at vælge Hellerup.

  2. Overfør Kr. 1.299,- via Mobilpay til 41890

  3. Send en SMS til 40717212 at du nu har oprette en profil og overført beløbet.

  4. Vi kæder din betaling sammen med din profil og du modtager herefter en SMS med besked herom. Vær opmærksom på, at vi normalt her meget travlt i denne periode og klip ikke lægges ind straks, men der sagtens kan gå nogle dage. 

  5. Når holdplanen er på plads, kan du straks booke.

  Vi anbefaler dig at læse NY HOS REEFORM samt følge os på www.facebook.com/reeformpilates samt www.instagram.com/reeformpilates - del gerne, og husk hvis du henviser en kunde til os som køber klip, får du 1 gratis som tak for hjælpen. Læs også gerne vores VILKÅR. 

   

  KØB FØR VI ÅBNER - INDEN 7. SEPTEMBER 2018 OG KUN 50 STK.

  20 KLIP KR. 1.499,- 

  I perioden fra 11. August 2018 og frem til 7. September 2018 kan du købe vores forsalgs tilbud. Vi annoncerer vores holdplan ca. 14 dage før vi åbner, men den kommer til at ligne vores øvrige studios, men med lidt flere klasser i dagtimerne. 

  VI SÆLGER KUN 50 STK. TIL DENNE PRIS !

  Sådan gør du :

  1. Opret en profil VED AT KLIKKE HER eller endnu bedre downloade vores APP Reeform Pilates Studios - Husk at vælge Hellerup.

  2. Overfør Kr. 1.499,- via Mobilpay til 41890

  3. Send en SMS til 40717212 at du nu har oprette en profil og overført beløbet.

  4. Vi kæder din betaling sammen med din profil og du modtager herefter en SMS med besked herom. Vær opmærksom på, at vi normalt her meget travlt i denne periode og klip ikke lægges ind straks, men der sagtens kan gå nogle dage. 

  5. Når holdplanen er på plads, kan du straks booke.

  Vi anbefaler dig at læse NY HOS REEFORM samt følge os på www.facebook.com/reeformpilates samt www.instagram.com/reeformpilates - del gerne, og husk hvis du henviser en kunde til os som køber klip, får du 1 gratis som tak for hjælpen. Læs også gerne vores VILKÅR.

   

  ÅBNINGSTILBUD - TIL OG MED 9. SEPTEMBER 2018 OG KUN 50 STK.

  10 KLIP KR. 799,- 

  I perioden frem til og med 9. September 2018 kan du købe vores åbningstilbud. Vi annoncerer vores holdplan ca. 14 dage før vi åbner, men den kommer til at ligne vores øvrige studios, men med lidt flere klasser i dagtimerne. 

  VI SÆLGER KUN 50 STK. TIL DENNE PRIS !

  Sådan gør du :

  1. Opret en profil VED AT KLIKKE HER eller endnu bedre downloade vores APP Reeform Pilates Studios - Husk at vælge Hellerup.

  2. Overfør Kr. 799,- via Mobilpay til 41890

  3. Send en SMS til 40717212 at du nu har oprette en profil og overført beløbet.

  4. Vi kæder din betaling sammen med din profil og du modtager herefter en SMS med besked herom. Vær opmærksom på, at vi normalt her meget travlt i denne periode og klip ikke lægges ind straks, men der sagtens kan gå nogle dage. 

  5. Når holdplanen er på plads, kan du straks booke.

  Vi anbefaler dig at læse NY HOS REEFORM samt følge os på www.facebook.com/reeformpilates samt www.instagram.com/reeformpilates - del gerne, og husk hvis du henviser en kunde til os som køber klip, får du 1 gratis som tak for hjælpen. Læs også gerne vores VILKÅR.

   

  Har du spørgsmål, så kontakt Natasja på telefon 40 71 72 12. Vi glæder os til at byde dig velkommen i Hellerup.